Реалізація земельної ділянки в системі Прозорро

Опубликовано

Довгий час в Україні був мораторій на реалізацію землі, але зовсім недавно правітельство України прийняло Закон, завдяки якому вже 1 липня 2021 року можна буде виставити земельну ділянку на реалізацію через систему прозорих аукціонів. Якщо ви бажаєте придбати земельну ділянку, то ви в недалекому майбутньому зможе зробити це цілком на законних підставах.

Таке нововведення дає багато переваг для земельного ринку. Економіка держави буде стрімко збільшуватися і в казну будуть надходити кошти від продажу. Також поступово ринок буде виводить з тіні, що допоможе позбавиться від корупційних схем і несправедливо на руку людей.

Як і де буде продаватися земля?

Земельну ділянку можна буде купити за допомогою сатов, який працюють в системі Прозорро. До такого сайту можна віднести Українську універсальну біржу. Ця платформа гарантує вільну і чесну продаж землі та інших товарів. Всі аукціони проходять під пильним наглядом громадських діячів, що виключає ймовірність того, що хтось буде порушувати правила і грати по несправедливо правилам. Якщо несправедливо людина буде помічений при проведенні торгів, то люди, які спостерігають за процесом зможуть надати розголосу таку ситуацію.

Щоб взяти участь в торгах досить перейти на сайт УУБ https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-auktsyony-osobennosty-protsedury-na-prozorroprodazhy/ і пройти просту реєстрацію. Якщо виникнуть будь-які питання, то спеціалісти УУБ завжди допоможуть у вирішенні проблем. Досвідчені фахівці готові відповісти на найрізноманітніші питання новачків, які виникають у недосвідчених учасників ринку.

Розвиток системи Прозорро надасть можливість позбутися від корупції. Адже при відкритій системі торгів вже не вийде використовувати корупційні схеми. Кожен учасник системи Прозорро має право на чесні і відкриті торги, що і гарантує система.

Брати участь в торгах в системі Прозорро легко і просто. Навіть недосвідчена людина може швидко розібратися з тим як виставляти товари на реалізацію та як купувати лоти. Вся система продучана для того, щоб звичайні громадяни України могли брати участь в торгах і у них не виникало з цим труднощів.