Купити або продати кругляк вільхи з використанням нової системи Прозоро

Опубликовано

З 1 лютого 2020 року з’явилася можливість реалізовувати і купувати продукцію лісозаготівельні підприємств на відкритій і прозорій інтернет-платформі Прозоро. Сьогодні 25% всієї планової заготівлі деревини великих підприємств має йти на торги саме через цю систему. Це стосується компаній, річний прибуток яких перевищує 10 мільйонів гривень. Такі підприємства повинні реалізовувати свою продукцію, а офіційних майданчиках Прозоро лотами від 150 кубометрів або початковою ціною понад 200 тисяч гривень.

Використання системи дозволяє знаходити споживача по самій вигідною ціною. Тому що взаємодія з покупцем відбувається на аукціонній основі. Продавець виставляє мінімальну вартість, а покупці торгуються. Крок ставки — 1% від початкової вартості. Зручний і простий в експлуатації сервіс для реєстрації лотів для Прозоро — sale.uub.com.ua

Для покупців участь в таких аукціонах — так само вигідно. Вони можуть відкрито торгуватися без ризику взяти участь в прихованій корупційній схемі із спочатку завищеною вартістю продукції. Крім того, аукціонний спосіб проведення торгів дозволяє оцінити максимально допустиму вартість продукції, що купується і вчасно вийти з торгів.

Продати кругляк вільхи

Продаж кругляка вільхи в рамках відкритої платформи для проведення тендерів та аукціонів — найбільш оптимальний варіант ведення бізнесу. Відсутність необхідності в залученні і пошуку клієнтів — одне з ключових переваг роботи системи. Споживач сам знайде продукцію вашої компанії і зробить ставку. Залишиться тільки чекати її підвищення і закінчення аукціону з максимально можливою вартістю покупки. Щоб продати кругляк вільхи на аукціоні Прозора необхідний пройти процес реєстрації, надати всі необхідні документи і сформувати лот з описом, обсягами продукції, що поставляється і початковою ставкою, яка зробить продаж рентабельною.

Вся інформація про учасників торгів буде розташовуватися в відкритому доступі. Це дозволить уникати ймовірності виникнення корупційних схем. У торгах не може брати участь деревина, яка заготовлена ​​для:

  1. Опалення або будівництва житлових будинків або державних і комунальних установ;
  2. Потреб армії і національної безпеки;
  3. Резерву в випадки виникнення чс.

Система Прозоро дає можливість швидко і відкрито реалізовувати кругляк вільхи за прийнятними цінами, які можуть рости в залежності від попиту на продукцію.

Купити кругляк вільхи

Для покупця кругляка вільхи в системі Прозоро так само існують свої переваги: ​​виключена участь в торгах з свідомо завищеною вартістю продукції для виконання корупційних схем. Це дозволяє вигідно купувати продукцію для приватних чи корпоративних потреб за прийнятними цінами. Покупець може в будь-який час відмовитися від підвищення ставки, якщо вартість лота перевищує показники рентабельності покупки. Додаткові переваги майданчики, а також приблизну вартість продукції можна оцінити за посиланням: https://sale.uub.com.ua/news/ciny-na-kruglyak-vilqhy-na-prozoro-prodazhi. Доступність для ЗМІ, антикорупційних організацій і можливість народного контролю дозволяють зробити процес купівлі-продажу кругляка вільхи чесним і відкритим. Для здійснення покупки досить просто пройти процес реєстрації та завантажити необхідні документи. Після цього залишається знайти необхідний лот і зробити переможну ставку.