АУКЦІОН АРЕШТОВАНОГО РУХОМОГО МАЙНА

Опубликовано

Найпоширеніший спосіб продажу арештованого рухомого майна — аукціон. На аукціоні можуть бути продані:

  • рухоме майно, яке не могло бути продано мирним шляхом;
  • невикористане рухоме майно, що не є предметом торгівлі;
  • використовується рухоме майно, яке є або не є предметом торгівлі;
  • невикористане рухоме майно, яке є предметом торгівлі і не було продано компанії, що займається торгівлею таким рухомим майном;
  • предмети історичної чи художньої цінності, які не можна було продати через компанію, що займається торгівлею предметами цього типу, а також не можна було продати публічного музею, бібліотеці, архівів або центру досліджень і документації.

Великий перелік таких предметів ви можете знайти серед торгів в системі Прозорро, також відвідайте сторінку https://megasale.com.ua/torgy-z-prodazhu-areshtovanogo-majna-na-majdanchykah-prozoro-prodazhi/ для отримання більш докладної інформації.

Загальні принципи торгів

Всі товари, що підлягають продажу, представлені в лотах, і потенційні покупці можуть з ними ознайомитися після оголошення торгів в електронній системі. Якщо на аукціоні виставлена ​​велика кількість предметів, в оголошенні повинні бути вказані їх тип і орієнтовна загальна вартість лота, а також вид і оціночна вартість предметів, що мають найбільшу цінність.

Повідомлення про проведення аукціону розміщується в базі аж до дня аукціону, який починається без затримки, строго в зазначений заздалегідь час. Тому покупцеві важливо заздалегідь дізнатися максимум інформації, що цікавить про товари, ретельно обміркувати необхідність покупки і свої фінансові можливості. Будь-який покупець, який набуває власність з торгів, стає її власником і зобов’язаний негайно отримати її. Попередній власник втрачає право власності на реалізовані товари, а покупець отримує право власності без обтяження. Однак, покупець не може скористатися будь-якої гарантією на дефекти набутого майна.

Всі угоди в системі Прозорро є чесними, надійними і законними, тому проти покупця не можуть бути висунуті заперечення щодо дійсності придбання. Обов’язково скористайтеся наданою можливістю стати власником хороших, а часом і унікальних товарів, за дуже прийнятними і конкурентними цінами.